0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Zaevi pret pajtim dhe mbështetje për ndryshimet kushtetuese

Shkup, 14 dhjetor 2018 (MIA) - Kryeministri Zoran Zaev  sot shfaqi bindje se do të fitojë mbështetje të plotë nga deputetët për ndryshimet kushtetuese dhe se procesi do të përmbyllet rreth mesit të janarit të vitit 2019.

Back to top button
Close
Close