0_Спорт.ПорталРезултатиФудбал

Вест Хем подобар од Фулам за продолжување на победничката низа

Екипата на Вест Хем го победи Фулам на гостински терен со 2:0 во натпревар од 17-тиот круг од првенството на Англија.

Back to top button
Close
Close