0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанато

Трет дел од Градската лига во пливање и прогласување на најдобрите пливачи

На базенот „Борис Трајковски“ во Скопје денеска ќе се одржи третиот дел од Градската лига во пливање. 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close