0_Magazinë.PortalKuriozitete

“Shqiponja dykrerëshe” – fjala e vitit në Zvicër

Pasi futbollisti zviceran, me origjinë nga Kosova, në Kampionatin në Rusi me duar e krijoi simbolin e shqiponjës dykrerëshe, në Zvicër u krijuan polemika dhe ndarje, dhe kjo fitoi titullin "Fjala e vitit".

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close