0_Web_AktualeBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Propozim-buxheti i plotësuar për vitin 2019 para Qeverisë

Qeveria sot në seancë do ta shqyrtojë Propozim-buxhetin e plotësuar për vitin 2019 pasi kaloi Propozim-buxheti në Komisionin kuvendor për financim dhe buxhet.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close