Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe me reshje të borës, ndërsa vetëm në disa vende më të ulëta reshje të shiut dhe të borës. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Më shumë reshje do të ketë në orët e natës.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close