Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht i vranët me reshje të përkohshme të shiut dhe borës me intensitet të ndryshueshëm. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi juglindor.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close