Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira, me të reshura të përkohshme të shiut dhe borë me intensitet të dobët. Pasdite dhe gjatë  natës të reshurat do të jenë të borës dhe më shumë do të bijnë në pjesën perëndimore dhe jugore të vendit.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close