0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMaqedoniParashkimi i motit

Në Berovë janë matur -12 gradë celsius

Temperaturë më e ulët mëngjesin e sotëm në ora shtatë është matur në Berovë, ku janë regjistruar -12 gradë, pasojnë Llazaropole me -9, Shkup Petrovec dhe Mavrovë -8, Kriva Pallankë -7. Në Tetovë, Manastir, Prilep, Demir Kapi, Strumicë, Kumanovë dhe Krushevë janë matur -6 gradë celsius, -5 në Shkup- Zajçev Rid, Shtip, Gjevgjeli dhe Dibër, -4 në Pretor dhe Vinicë, -3 në Ohër, 0 gradë në Dojran, bën të ditur Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike (DPHM).

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close