Fotoservis

Ndarje e çmimit “Zhan Mone”

Shpallje e fituesve të çmimeve të këtij viti për storjen më të mirë gazetareske, fotografinë më të mirë profesionale dhe fotografinë më të mirë amatore

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close