KronikëKronikë.Portal

MPB: Shitja e fishekzjarrëve të denoncohet në polici ose në 192

Ministria e Punëve të Brendshme sot përmes kumtesës apelon deri te qytetarët që t'i respektojnë rregullat ligjore dhe të bashkëpunojnë me policinë nëse vërejnë persona të cilët shesin mjete piroteknike dhe t'i paraqesin te nëpunësit policorë personalisht ose përmes numrit falas të telefonit 192.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close