0_Maqedoni.PortalSektori civil

Mot me vranësira dhe më i ftohtë, me erë, shi dhe borë

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, me të reshura të përkohshme të shiut dhe borës dhe me erë të matur deri e përforcuar veriperëndimore. Në pjesët veriperëndimore dhe perëndimore të vendit do të ketë të reshura të borës. Pritet të formohet shtresë e borës. Temperaturat e ditës gjatë ditës do të zvogëlohen, për shkak të uljes së ajrit më të ftohtë nga veriu.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close