0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeIntervistëMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Koteski: Të gjithë të paraburgosurit në “Shutkë” marrin trajtim të njëjtë

Qeli dhe nevojtore të riparuara, ushqim i përmirësuar, përzgjedhje e rritur e aktiviteteve rekreative, si dhe sjellje më humane dhe respektim i të drejtave të njeriut i të burgosurve është gjendja momentale që ekipi i reporterëve të MIA-s e hasi në burgun Shkup, i njohur si “Shutkë”.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close