0_Sport,PortalFutboll

Klop: Mançester Junajted ka shumë cilësi (video)

Menaxheri i Liverpulit, Jirgen Klop deklaroi se nuk është i interesuar për tabelën dhe pikët e Mançester Junajtedit para derbit mes dy ekipeve në "Enfild" këtë javë. Sipas gjermanit, "djajtë e kuq" kanë mjaftë cilësi në ekip.

Back to top button
Close
Close