0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Gruevski është kapur nga kamerat në Budapest, i ka shmangur pyetjet e gazetarëve

Ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski sot është kapur nga kamerat e një gazetari hungarez në një restorant në Budapest. Në video shihet si hyn në një automobil me shofer. Ai nuk u përgjigj në pyetjen e gazetarit se si ka ardhur deri në Hungari dhe kush i ka ndihmuar në arratinë nga Maqedonia.

Back to top button
Close
Close