0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPolitikë

Eurodeputeti Kuloglu dhe fituesja e çmimit nobel për paqe Buçamaui për vizitë në Parlamentin e Maqedonisë 

Për vizitë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë sot do të qëndrojë eurodeputeti Stelios Kuloglu dhe fituesja e çmimit nobel për paqe për vitin 2016 Videt Buçamaui. 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close