0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPolitikë

Cipras: E Majta nuk e shiti, por e shpëtoi Maqedoninë greke

E Majta nuk e shet Maqedoninë. E Majta e shpëton trashëgiminë kulturore dhe historike  të Maqedonisë greke. Këtë e bën E Majta me Marrëveshjen nga Prespa, porositi kryeministri grek, Aleksis Cipras nga ngjarja partiake politike, e organizuar nga SYRIZA në Selanik.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close