0_Спорт.ПорталКошаркаРезултати

Бостон ја забележа осмата последователна победа во НБА (видео)

Со овој успех, Бостон веќе има 18 победи и 10 порази и се наоѓа на второто место во Атлантската дивизија.

Back to top button
Close
Close