FutbollRezultatet

Baraz në “Old Traford”, fitore e Totenhemit, humbje e Çelsit

Në Premier ligën angleze mbrëmë u kompletua xhiroja e 15-të, të cilën e shënoi derbi në "Old Traford" mes Mançester Junajted dhe Arsenalit. Ndeshja përfundoi me rezultatin baraz 2:2.

Back to top button
Close
Close