0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанатоРезултати

Хиршер најбрз на слаломот во Леви

Австриецот Марсел Хиршер е победник на првиот слалом од новата сезона во Светскиот скијачки куп возен денеска во фински Леви.

Back to top button
Close
Close